پرده کرکره اداری

انتخاب یک پرده مناسب علاوه بر زیبایی، قابلیت تنظیم نور را برای محیط ما ایجاد می نماید. تیم تخصصی پازل ستاپ ارائه دهنده انواع مختلف مدل های روز پرده کرکره ، پرده شید رول، پرده زبرا و پرده لوردراپه با قابلیت نصب در قاب های پنجره های upvc وسایر قابها به همراه گارانتی محصول می باشد.

انواع پرده اداری تولیدی پازل ستاپ :
۱-پرده کرکره چوبی در ۳ سایز ۲۵، ۳۵ و ۵۰ میلیمتر
پرده کرکره چوبی از چوب طبیعی ساخته شده و در قطر ۵۰ میلیمتری در دو نوع که یک نوع آن با نوار پهن و دیگری با نوار قیطانی تولید می شود.
۲-پرده کرکره آلومینیومی در قطر های ۱۶، ۲۵، ۳۵ و ۵۰ میلیمتر
۳-پرده زبرا در طرح ها و مدل های متنوع
۴-پرده شید در طرح ها و مدل های مختلف
۵-پرده لوردراپه یا عمودی در مدلها و طرح های متنوع
۶-پرده شید رول در طرح ها و مدل های مختلف

 

پرده کرکره اداری

 

مزایای پرده کرکره آلومینیومی
یکی ازمزیت های پرده کرکره آلومینیومی انعطاف پذیری بالای تیغه های آن بوده که موجب بالا رفتن طول عمر محصول میگردد. از دیگر مزیت های پرده کرکره های آلومینیومی نگهداری آسان و قابلیت تنظیم تیغه های آن در جهت کنترل میزان نور محیط میباشد. پرده کرکره های آلومینیومی با داشتن انواع رنگهای مختلف و متنوع،نیاز خریداران را بطور کامل تامین مینماید.

 

پرده کرکره اداریپرده کرکره آلومینیومی پر فراژ
تفاوت این نوع از پرده کرکره با پرده کرکره آلومینیومی ساده در این است که پرده کرکره پرفراژ میزان نور بیشتری را وارد محیط کرده و محیط مورد نظر نیمه خصوصی میشود و شما میتوانید پرسپکتیو زیبایی را از مناظر بیرون داشته باشید. ولی پرده کرکره های آلومینیومی ساده فضای مورد نظر را کاملا خصوصی مینماید و در ۳ سایز ۱۶، ۲۵ و ۵۰ میلیمتر تولید میشود.

 

پرده کرکره ادارینظافت پرده کرکره های چوبی
نظافت پرده کرکره های چوبی به آسانی و با یک پارچه نرم و تمیز انجام میگیرد اما در هنگام گرد و خاک زیاد میتوان از پارچه مرطوب استفاده کرد که البته نباید بطور مداوم و با پارچه خیس تمیز شود زیرا به مرور زمان چوب را دچار پیچ و تاب مینمایدوپرده کرکره را خراب مینماید.

 

پرده کرکره اداری

 

ویژگی های پرده کرکره زبرا
ویژگی های پرده زبرا عبارت است از:همانطور که در شکل ملاحظه میگردد این پرده ها نمای زیبا و منحصر به فردی را برای محیط ایجاد میکند در پرده زبرا میتوان تنظیم نور ورودی را به راحتی انجام داد.و همچنین این پرده ها تنوع زیادی دارد و در اشکال و طرح های مختلفی تولید میگردد.از دیگر ویژگی پرده زبرا این است که میتواند حداکثر نور را به داخل انتقال دهد هنگامی که پرده را کاملا به بالا جمع نمود.پرده های زبرا از مدرن ترین ماشین آلات ومواد اولیه مناسب تشکل میگردد.

 

پرده کرکره اداری

 

انواع پرده شید رول
پرده شید رول با توجه به کاربرد در مدل های زیر تولید میشود. پرده شید رول ساده:این پرده که به صورت شفاف و نیمه شفاف و مات و در رنگها و طرح های متفاوت تولید میشود و معمولا از این پرده برای تنظیم نور محیط استفاده میکنند. پرده شید رول طرح دار:که این پرده از جنس pvc بوده و به صورت پوستری تولید میشود.از ویژگی این پرده قیمت مناسب آن است و همچنین امکان چاپ لوگو و یا ارم شرکت راداراست زیرا این پرده دارای سطح صاف میباشد. از مهمترین ویژگیهای پرده شید رول نصب سریع وآسان وشستن راحت آن است.

 

پرده کرکره اداری

 

پرده کرکره رولی
ROLLER BLINDS یا پرده کرکره رولی که کاربرد اصلی این نوع از پرده کرکره در پنجره های بزرگ میباشد که با پایین آوردن آن یک صفحه ی زیبایی را به محیط میبخشد که به دلیل یک دست بودن آن قابلیت دکوراتیو شدن را داراست یعنی میتوان تصویر دلخواه خود را روی آن چاپ کرد و آنرا تبدیل به یک قاب عکس شفاف نمود.

چگونگی تمیز کردن پرده کرکره آلومینیومی و فلزی
اگر پرده کرکره را در داخل وان قرار دهیم وطول پرده کرکره از طول وان بیشتر نباشد ابتدا نوارهای پرده را کمی شل کرده و داخل وان قرار میدهیم و سپس اب کمک آب و مواد شوینده ملایم و توسط اسفنج نوارها را به آرامی تمیز میکنیم.ولی اگر طول پرده کرکره از طول وان بیشتر باشد آنرا روی سطح صافی قرار میدهیم و آنرا به همان ترتیب تمیز میکنیم پس از اطمینان از تمیز شدن پرده کرکره آنرا درمحلی مناسب قرار میدهیم تا خشک شود که برای این منظور پرده کرکره را جمع کرده و سپس آنرا دوباره نصب میکنیم. نداشته و به آسانی تمیز میشوند.

 

پرده کرکره اداری